Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Контекстна реклама
нерухомості

Залучаємо нових клієнтів у ваш бізнес, розміщуючи ефективну рекламу в Google і на партнерських сайтах Відправити запит
Google shopping logo
Чому сайту нерухомості потрібна контекстна реклама
budget Без контекстної реклами просувати сайт в Інтернеті складно

Розкрутка бізнесу в інтернеті без реклами практично неможлива. Так, контекстна реклама сайту продажу нерухомості - це можливість заявити про себе і швидко отримати перших клієнтів, завоювати новий ринок (наприклад, в новому місті), прискорити просування сайту в пошуку для отримання безкоштовного трафіку, швидко оцінювати ефективність доробок на сайті та багато іншого.

ppc Гнучкі інструменти реклами дозволять вирішити будь-яке бізнес-завдання

Контекстна реклама для нерухомості дозволить сфокусуватися на перевагах вашої компанії. Тут можна таргетуватися на будь-який район і місто будь-якої країни, обирати час показу оголошень, адаптувати рекламу для різних сегментів вашої аудиторії, експериментувати з текстами та форматами, поступово підводити людей до рішення про покупку і повертати тих, хто вже контактував з вашою компанією.

10 years Контекстна реклама приводить на сайт зацікавлених користувачів

Люди побачать вашу рекламу на перших рядках пошукових систем і найпопулярніших сайтах, а також на спеціалізованих майданчиках, де "сидить" ваша аудиторія. Людина, яка бажає придбати нерухомість, спочатку завжди вивчає ринок, правове поле та інші пов'язані питання в мережі. Точкою першого контакту стає рекламне оголошення, що веде на сайт, і що змушує залишити свої контакти або записатися на консультацію.

active Ваша цільова аудиторія і майбутні клієнти - в Інтернеті

Один з ключових принципів успішного бізнесу - бути там, де "живе" ваша цільова аудиторія. І сьогодні це - інтернет. Рекламувати свої послуги потрібно саме там. Контекстна реклама дозволяє залучити нових клієнтів за будь-якими питаннями, пов'язаними з нерухомістю. Вона ефективна для просування пропозицій як для бізнесу, так і для фізичних осіб.

Переваги реклами в Інтернеті
Швидкий старт

Протягом трьох робочих днів ми налаштуємо для вас повноцінний інструмент просування сайту

Ефективність

Підвищення конверсії фіксується з перших днів, зростання кількості звернень точно прогнозується

Велике охоплення

Реклама в контекстно-медійних мережах дає доступ до багатомільйонної або навіть мільярдної аудиторії

Контроль бюджету

Немає необхідності оплачувати малоефективні покази. Ви платите тільки за перехід на сайт

Наші кейси
Що кажуть клієнти

Замовляли контекстну рекламу. Через пару місяців реклама вистрілила. Валовий прибуток зріс на 150%. Вдячні за результат. Чекаємо збільшення показників.

Світ Лози, 31 Серпня 2021

Як нам відразу пояснив менеджер Денис Борзиков, для швидкого виходу на ринок країни, краще почати з розміщення в каталозі Prom.ua, і за підсумками динаміки підключити контекстну рекламу. Поки що можемо сказати тільки про підсумки популяризації через маркетплейс. Продажі за перші два тижні зросли на 7%, а через місяць збільшення склало близько 17-18%. Позитивна динаміка зберігається, але не така помітна, як на самому початку. В цілому, дуже задоволені результатами наданої послуги! Розраховуємо на подальшу співпрацю.

Лідер Снек, 16 Липня 2021
Чому ми
10 years
Понад 10 років в контекстній рекламі
ppc
Сертифіковані спеціалісти з контекстної реклами
budget
Працюємо по абонплаті, не беремо % з бюджету
bonus
Бонуси до 2000 грн на контекстну рекламу
kpis
Щотижневі звіти без "води": тільки KPI та метрики
key
Швидкий запуск кампаній "під ключ": від ТЗ до результатів
account
Надаємо повний доступ до рекламного акаунту
support
Постійна підтримка персонального менеджера
Рекомендуємо статті
Ложка дьогтю в відгуки: боротьба з негативом, 31 Серпня 2020

З критикою в Інтернеті стикається будь-яка компанія. Якщо не працювати з негативом, він перетворюється в втрачений прибуток. Допустите помилку – отримаєте всі шанси поставити хрест на репутації, а в особливо тяжких випадках – на бізнесі. Спрацювали правильно – критика, цілком можливо, зіграє вам на руку. Не вірите? Тоді дочитайте цю статтю до кінця. Знаходьте негативні […]

Спостереження за аудиторіями в сервісі Google Ads: як це працює?, 6 Вересня 2021

Налаштування контекстної кампанії в Гугл ставить нас перед вибором аудиторій в пунктах «Націлювання» або «Спостереження». Вибір «неправильного» параметра здатний привести до серйозних наслідків, в тому числі і до втрати бюджету, запланованого під контекстне просування. У новачків, звичайно ж, відразу виникне питання, а для чого взагалі потрібні аудиторії Google Ads, і як вони впливають на результативність […]

Чому інтернет маркетинг підходить вашому бізнесу, 13 Серпня 2020

Криза 2020-го і введений карантин оголив основні переваги інтернет-торгівлі та Digital-просування, що змусило ще більше бізнесменів придивитися до онлайну. Якщо ви до цих пір працюєте в виключно офлайні і сумніваєтеся, що цифровий маркетинг – для вас, прочитайте цю статтю. Можливо, ваша думка зміниться. Ваші клієнти “живуть” в інтернеті Кілька фактів на користь “цифри”: Близька 60% […]

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Тетяна Залітко

Тетяна Залітко - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!