Безкоштовно по Україні
080 033 95 67

Контекстна реклама
юридичних послуг

Залучаємо нових клієнтів у ваш бізнес, розміщуючи ефективну рекламу в Google і на партнерських сайтах Відправити запит
Google shopping logo
Чому сайту юридичних послуг потрібна контекстна реклама
budget Без контекстної реклами просувати сайт в Інтернеті складно

Розкрутка бізнесу в інтернеті без реклами практично неможлива. Так, контекстна реклама для юридичних послуг - це можливість заявити про себе і швидко отримати перших клієнтів, завоювати новий ринок (наприклад, в новому місті), прискорити просування сайту в пошуку для отримання безкоштовного трафіку, швидко оцінювати ефективність доробок на сайті та багато іншого.

ppc Гнучкі інструменти реклами дозволять вирішити будь-яке бізнес-завдання

Контекстна реклама дозволить сфокусуватися на перевагах вашої компанії. Тут можна таргетуватися на будь-яке місто будь-якої країни, вибирати час показу оголошень, адаптувати рекламу для різних сегментів вашої аудиторії, експериментувати з аудиторіями, текстами та форматами, а також оцінювати результати для отримання кращої рентабельності в рамках бюджету.

10 years Контекстна реклама приводить на сайт зацікавлених користувачів

Люди побачать вашу рекламу на перших рядках пошукових систем і найпопулярніших сайтах, а також на спеціалізованих майданчиках, де "сидить" ваша аудиторія. Той, хто бажає придбати юридичні послуги, спочатку завжди вивчає інформацію про право і юр. компанії. Точкою першого контакту стає рекламне оголошення, що веде на сайт, і що змушує залишити свої контакти або записатися на консультацію.

active Ваша цільова аудиторія і майбутні клієнти - в Інтернеті

Один з ключових принципів успішного бізнесу - бути там, де "живе" ваша цільова аудиторія. І сьогодні це - інтернет. Рекламувати свої послуги потрібно саме там. Контекстна реклама дозволяє залучити нових клієнтів з будь-яких юридичних питань. Вона ефективна для просування послуг як для бізнесу, так і для фізичних осіб.

Переваги реклами в Інтернеті
Швидкий старт

Протягом трьох робочих днів ми налаштуємо для вас повноцінний інструмент просування сайту

Ефективність

Підвищення конверсії фіксується з перших днів, зростання кількості звернень точно прогнозується

Велике охоплення

Реклама в контекстно-медійних мережах дає доступ до багатомільйонної або навіть мільярдної аудиторії

Контроль бюджету

Немає необхідності оплачувати малоефективні покази. Ви платите тільки за перехід на сайт

Наші кейси
Що кажуть клієнти

Замовляли контекстну рекламу. Через пару місяців реклама вистрілила. Валовий прибуток зріс на 150%. Вдячні за результат. Чекаємо збільшення показників.

Світ Лози, 31 Серпня 2021

Як нам відразу пояснив менеджер Денис Борзиков, для швидкого виходу на ринок країни, краще почати з розміщення в каталозі Prom.ua, і за підсумками динаміки підключити контекстну рекламу. Поки що можемо сказати тільки про підсумки популяризації через маркетплейс. Продажі за перші два тижні зросли на 7%, а через місяць збільшення склало близько 17-18%. Позитивна динаміка зберігається, але не така помітна, як на самому початку. В цілому, дуже задоволені результатами наданої послуги! Розраховуємо на подальшу співпрацю.

Лідер Снек, 16 Липня 2021
Чому ми
10 years
Понад 10 років в контекстній рекламі
ppc
Сертифіковані спеціалісти з контекстної реклами
budget
Працюємо по абонплаті, не беремо % з бюджету
bonus
Бонуси до 2000 грн на контекстну рекламу
kpis
Щотижневі звіти без "води": тільки KPI та метрики
key
Швидкий запуск кампаній "під ключ": від ТЗ до результатів
account
Надаємо повний доступ до рекламного акаунту
support
Постійна підтримка персонального менеджера
Рекомендуємо статті
Як створювати сайти за допомогою Prom.ua? Вихід бізнесу на маркетплейс, 24 Липня 2020

Сучасному віртуальному маркетингу бракує системності. Це розумієш, коли стикаєшся з рішенням таких завдань, як: покупка техніки, замовлення послуги, бронювання готелю і т.д. Небажання завантажувати вільний час пошуками призводить споживачів до одного простого рішення – вибору відомих, популярних, перевірених майданчиків. Як же бути всім іншим: новачкам, дрібному бізнесу, магазинам зі специфічними товарами? Заручитися підтримкою більш великого […]

Важливість дизайну в упаковці бізнесу, 2 Вересня 2020

Наука довела, що 80-85% людства – візуали. Це і логічно. Візуальні картинки засвоюються мозком в 6 тис. разів швидше, ніж текст. Крім того, візуальний меседж, в порівнянні з вербальним, більш тонко впливає на психіку. Колір, композиція, форма, фактура викликають емоційний відгук, який, в свою чергу, формує ставлення споживача до бренду. Дизайн – це візуальна “упаковка” […]

Все, що ви хотіли знати про контекстну рекламу, але боялися запитати, 10 Квітня 2020

Кому і навіщо треба дізнатися про те, що таке контекстна реклама і як вона працює? Близька 85% учасників зростаючого eCommerce-ринку називають контекстну рекламу ключовим драйвером бізнесу. Щороку кількість грошей, інвестованих в digital-рекламу, збільшується майже на 20%. Плануєте продавати товари і послуги в інтернеті або займатися маркетингом? Контекстна реклама – ваш кращий товариш і помічник! Без, […]

Збільште продажі
з вашого сайту

Наш помічник зв'яжеться з вами для узгодження
деталей та обговорення майбутньої співпраці

Тетяна Залітко

Тетяна Залітко - керівник відділу перших продажів [email protected]

Iм'я
Телефон
Сайт
×
Ваша заявка получена.

Мы свяжемся с вами в ближайшее время!

×
Ваша заявка отримана.

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом!